Budotechnika Sp. z o.o. nominowana w VII edycji konkursu Marka Śląskie. Zagłosuj w plebiscycie Dziennika Zachodniego!

3 września podczas XXII Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej poznamy laureatówVII edycji konkursu „Marka Śląskie”. W ścisłym oraz prestiżowym gronie nominowanych do nagrody znalazła się reprezentująca jako jedyna Gminę Pilchowice oraz powiat gliwicki firma Budotechnika Sp. z o.o. Jest ona znanym od wielu lat, cenionym w Polsce projektantem oraz producentem małej architektury miejskiej, a w szczególności wiat przystankowych, kiosków, gablot oraz nowoczesnych szaletów miejskich.

Zwycięzców Konkursu „Marka Śląskie” wyłania kapituła pod przewodnictwem Marszałka Województwa Śląskiego, a w jej skład wchodzą osoby reprezentujące RIPH, TVP Katowice, Radio Katowice i Dziennik Zachodni. Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach: Gospodarka, Nauka, Kultura, Dziedzictwo kulturowe regionu, Sport, Turystyka i rekreacja, Usługa, Zdrowie, Organizacje pozarządowe, Społeczna odpowiedzialność biznesu, Media, Osobowość Roku oraz Produkt w ramach, której kapituła doceniła produkowane przez Budotechnikę Automatyczne Toalety Publiczne WC TOP.

„Marka Śląskie” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym od 2009 r. wyróżniającym się firmom, podmiotom, jednostkom samorządowym, instytucjom oraz osobom, którzy swój sukces osiągnęli dzięki ciężkiej pracy i dobrej koniunkturze, ale też solidnemu marketingowi i planowanemu budowaniu własnej marki. Nagroda „Marka-Śląskie” jest również podziękowaniem za znaczący wkład nagrodzonych oraz wyróżnionych instytucji w rozwój oraz kreowanie pozytywnego wizerunku województwa śląskiego.

Od 2016 roku dodatkowy tytuł Ambasador Marki Śląskie przyznawany jest w głosowaniu internautów i czytelników Dziennika Zachodniego. Plebiscyt startuje 29 lipca o godz. 12 i potrwa do 26.08 godz. 11.59. Głosy oddawać można na 3 sposoby: klikami - 1 klik to jeden głos (można oddać 5 głosów z jednego urządzenia), FB - 1 głos to 3 punkty w głosowaniu (można oddać jeden głos dziennie z jednego urządzenia), SMS-owo - 1 SMS to 10 głosów w konkursie (bez limitu). Koszt 1 SMS-a to 2,46 zł brutto. Zapraszamy do głosowania pod tym linkiem.