Szanowni Państwo

Zapraszamy do wzięcia udziału w  „Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych”, która odbędzie się w dniu 1 marca 2019 roku w Zespole Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku o godz. 9:30.

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń z naszej strony  upływa w dniu 8 lutego 2019 r.

Organizatorem jest Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej w Katowicach.

Będzie to już XXVII  Finał Wojewódzkiej Olimpiady, której  Partnerem jest Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. W Olimpiadzie mogą wziąć udział uczniowie szkół rolniczych oraz młodzi rolnicy do 40 r. ż. Celem Olimpiady jest rozwijanie  twórczych zainteresowań wśród młodych producentów rolnych, rozbudzanie ambicji dalszego dokształcania się, a także integracja środowiska. W jej trakcie zostanie również przeprowadzona prelekcja na temat ekologii w rolnictwie oraz ograniczenia niskiej emisji w gospodarstwach.  Pięciu laureatów  eliminacji wojewódzkich będzie reprezentować nasze województwo w finale krajowym odbywającym się podczas 25 Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.

 Wszelkie pytania i chęć uczestnictwa proszę kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 34 377 01 19.

Z poważaniem- doradca DROW Anna Chojnacka.