Informujemy, iż 8 października 2018 r. (poniedziałek) odbędzie się szkolenie pt. „Jak w zgodzie z przepisami prawa sprzedawać rękodzieła na festynach wiejskich”, organizowane w związku z realizacją projektu „Działamy, bo się znamy!”, w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan Operacyjny
na lata 2018-2019.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji nt. sposobów sprzedaży wyrobów lokalnych bez naruszania prawa, kwestii podatkowych związanych z loterią fantową, kwestii związanych z obowiązkiem VAT-u, a także konieczności korzystania z kasy fiskalnej podczas festynów wiejskich.

Zapraszamy chętnych mieszkańców, lokalnych twórców, rękodzielników, koła gospodyń wiejskich, ludowe kluby sportowe oraz formalne i nieformalne organizacje pozarządowe do Domu Kultury w Wilczy przy ul. Karola Miarki 123.

W celu udziału w szkoleniu należy wypełnić formularz i przesłać go skanem na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem 32 235 69 38 lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Pilchowice ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr. telefonu: 32 332 71 64.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

W ramach szkolenia zapewniamy poczęstunek i materiały szkoleniowe. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.doc)formularz zgłoszeniowy.doc[ ]260 kB
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.pdf)formularz zgłoszeniowy.pdf[ ]661 kB