Europejskie badanie warunków

życia ludności

 

Od 4 maja do 15 lipca na terenie województwa śląskiego przez Urząd Statystyczny w Katowicach będą prowadzone badania: "Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności". Jak informuje US w Katowicach - do badania wylosowano 1688 mieszkań na terenie województwa śląskiego. Ankieter może więc zapukać również do Państwa drzwi.

Przypominamy, że tożsamość ankietera można potwierdzić w Urzędzie Statystycznym pod nr. telefonu: 32 77 91291, 695 255 244 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak informowaliśmy kilka miesięcy wcześniej, każdy ankieter Urzędu Statystycznego, który prowadzi badania  może wykonywać  pracę tylko  z ważną legitymacją i upoważnieniem potwierdzającymi jego tożsamość, jako pracownika Urzędu Statystycznego.

Istnieje również możliwość wpierw sprawdzenia tożsamości ankietera, a dopiero po tym umówienia  jego wizyty. Takie działanie z pewnością zwiększy Państwa bezpieczeństwo, jak również pomoże w pracy badaczy.

Szczegółowe informacje na temat badania - w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (badania_ulotka.pdf)badania_ulotka.pdf[ ]740 kB