Urząd Statystyczny w Katowicach zachęca

do udziału w badaniach ankietowych

 

 

Główny Urząd Statystyczny regularnie prowadzi badania statystyczne na terenie całego kraju. Niestety z uwagi na zwiększającą się ilość zdarzeń podważających zaufanie do ankieterów, Polacy niechętnie biorą w nich udział i odpowiadają na pytania zadawane przez badaczy. Przypominamy zatem, iż każdy ankieter Urzędu Statystycznego, który prowadzi badania  może wykonywać  pracę tylko  z ważną legitymacją i upoważnieniem potwierdzającymi jego tożsamość, jako pracownika Urzędu Statystycznego.

Tożsamość ankietera na terenie województwa śląskiego można sprawdzić dzwoniąc pod numer  32 77 91 291, 32 77 91 200 wew. 291 lub kom. 695 255 244 a także kontaktując się drogą elektroniczną z Kierownikiem Wydziału Badań Ankietowych
p. Dorotą Gwóźdź (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Link do wzorów legitymacji i upoważnienia: TUTAJ

Istnieje również możliwość wpierw sprawdzenia tożsamości ankietera, a dopiero po tym umówienia  jego wizyty. Takie działanie z pewnością zwiększy Państwa bezpieczeństwo, jak również pomoże w pracy badaczy.

Poniżej zamieszczamy plakaty dotyczące najbliższych badań, jakie prowadzone będą na terenie naszego województwa.